Eşya Depolama Hizmeti, Eşya Depolama Hizmeti, işini en iyi şekilde benimseyen ve iş disiplini ile tanınmış ETKİ NAKLİYAT Eşya depolama bölümünde aranılan güvenin İstanbul’daki açılmış adresi olmayı başarmıştır.

Eşya depolama firması olarak İstanbul genelinde müşterilerimize sunduğumuz hizmet ile sunduğumuz bir itimat var. Bu güveni bir bütün halinde işimizi benimsememize ve müşterinin güvenini kendimize en değerli not alışımıza borçluyuz. Burada mühim olan ticari kazancın beraberinde müşteri ile firmamız arasında meydana gelen daimi bağdır. Sunduğumuz ev eşyası depolama yahut kiralık depo hizmetleri ile eşyalarınızın bize emanet olduğunu unutmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Eşya depolama hizmeti kapsamında; saydam bir çalışma prensibi sunuyoruz. Müşterilerimize alacakları hizmet ile ilgili ayrıntılı bilgi veriyoruz. Müşterilerimiz eşyalarını kiralık depoya bıraktığı andan itibaren eşyaların nasıl saklandığını, hangi şekilde korunduğunu, korunması için nasıl önlemler alındığını ayrıntılı şekilde bilir. Dilerse depolara ilave nesne dahi ekleyebilir. İstenilen ölçüde depolarımız ile istediğiniz kadar eşyanızı saklamanız dahi muhtemel. Uzun zamanlı olarak gezi eden müşterilerimizin çok vakit kira ödemesi yapmasına lüzum kalmadan ekonomik şekilde eşyalarının saklanmasını sağlamaktayız.

Eşya Depolama
Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

ETKİ NAKLİYAT Depolama olarak yalnızca ev eşyası depolama değil kurumsal nesne depolama hizmeti de vermekteyiz. Kurumsal firmaların yeni alan arayışları için sağlıklı ve uzun yaşamlı depolarla çözüm oluşturmaktayız. Kıymetli eşyaların, kasaların, arşivlerin, kullanılmayan büro mobilyalarının, dönemsel iş vasıta gereçlerinin saklanmasında profesyonel çözümler sunmaktayız. Özellikle büro farklılığı yapamayacağı için arşiv sorunu çeken ofisler için iş hacmini genişletecek bir depolama hizmeti sunmaktayız.

Eşya depolama şirketleri içerisinde bilhassa depolarımızın boyutları ile her alanda çok rahat hizmet sunacak hizmet kapasitesine sahibiz. Nakliye vasıta filomuz, emniyet sistemleri ve görevlilerimiz, nesne deposu havalandırma sistemlerimiz ile 4*4’lük nitelikli hizmet sunmaktayız. Eşya depolama sigortası ile İstanbul’dahi en güvenilen hizmetin açılmış adresi olarak müşterilerimizin eşyalarını her çeşitli aksiliğe karşılık koruma altına alıyoruz. Eşya depolama firması olarak amacımız İstanbul genelinde eşyasını güvenle gizlemek talip herkesi tıpkı samimiyette yardımcı olmaktır. Kaliteli, profesyonel ve A nitelik hizmet için ilk günkü hedeflerimizin üstüne her gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyoruz.

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmeti yeniden sona sistemli programlı bir süreci kapsar. Eskiyen ama atılmak istenmeyen, yeni alınan ama gizleme yeri olmayan ve saklanması gereken eşyaların muhafazası epey değerli bir hizmettir.

Ev eşyası depolama firması olarak eşyalarınızın güvenilen şekilde saklanmasını sağlıyoruz. Amacımız bize emanet edilen bütün eşyaların bize emanet olduğu bilinci ile 100 tam puanlık hizmet vermektir. Bu kapsamda nesne depolarımız ile sunduğumuz hizmet öneme alındığında İstanbul’un en iyi nesne depolama şirketleri arasında en çok alaka gören firmalar başında gelmekteyiz.

Eşya depolarımızın tamamında hıfzıssıhha kuralları kusursuz yapılmaktadır. Havadar kiralık nesne depolama kısmı içerisinde 7/24 emniyet sistemimiz yardımıyla aklınız eşyalarınızda kalmayacak. Çünkü biz sizin yerinize eşyalarınıza en iyi şekilde koruma sağlayacağız.

Ev eşyası depolama ihtiyaçlarınızda kesinlikle bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eşya depolama sözleşmesi ve depolama sigortası ile sunduğumuz saydam hizmetten siz de memnun kalacaksınız. Bizimle tanışmadan eşyalarınızı kimseye emanet etmeyiniz! Gelin depolarımızı yerinde görün ve huzur ile istediğiniz zaman nesne depolama hizmetinden faydalanın.

Eşya Depolama Hakkında Sorular

1) Eşya depolama hizmetinde sigorta yapıyor musunuz?

Ev Eşyası Depo Ortamı

ETKİ NAKLİYAT Depo olarak sağladığımız nesne depolama hizmetinde bütün eşyalarınız firmamız yönünden sigortalanmaktadır. Eşyaların taşınması ve koruma edilmesi sürecinde meydana gelebilecek her çeşitli zarar sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

Eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz sırada sizlere birtakım evraklar imzalatılmaktadır. Bu evraklar bir uyuşma mahiyetinde olup firmamızın sizlere karşı sorumlulukları belirtilmektedir. Bu yükümlülükler arasında eşyaların dayanıklı şekilde koruma edilmesi ve her çeşitli zarara karşı sigortalandığı belirtilir. İş anlaşması esnasında sizlere verilen bu belgeler ve fişler epey önemlidir. Eşyalarınızı teslim alana kadar bu belgeleri koruma etmeniz önerilir.

Eşyaların zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmaktadır. Fakat her şeye karşın depolama sürecinde eşyalar zarara uğrar şayet imzalanan belgeler tarafında bütün zarar firmamız yönünden karşılanacaktır.

2) Ev Eşyası Depolama Alanlarınız Nasıl Alanlardır?

Ev Depolama Alanları

Eşyaların zarar görmeden koruma edilebilmesi için depo alanları ve havalandırma epey önemlidir. Hiçbir şekilde ıslak alan bulunmamalıdır. Çünkü ıslak ve nemli alanlar eşyaların çürümesine ve ömürlerinin kısalmasına niçin olur. Bunun bilincinde olarak depolarımızda bütün tedbirleri alıyoruz.

Ev eşyası depolama alanlarımız nem ve nemden tamamıyla uzaktır. Yüksek katlı olarak inşa edilen depolar su baskını gibi felaketlere karşı korunaklıdır. Depo içleri çoğu kere kere havalandırılmaktadır. Her büyüklükteki eşyaya hususi olarak geliştirilen odalarımız emniyet kameraları ile çoğu kere kere izlenmektedir.

Her müşterimize hususi katlı odalar tahsis edilmektedir. Bu odalarda yalnızca bir müşterinin eşyaları depolanmaktadır. Her odanın anahtarı şahsen depo sahibine verilmekte ve odaya diğerleri yönünden nesne konulmasının önüne geçilmektedir.

3) Eşya Deposu Hizmeti Aldığımızda Nakliye Hizmetini Siz mi Gerçekleştiriyorsunuz?

Evden eve depolama

ETKİ NAKLİYAT Depo olarak depolama hizmetini en kapsamlı ve profesyonel şekilde yerine getiriyoruz. Bu hizmetlerimize taşımalık de dahildir. Bizlerden depolama hizmeti talep ettiğinizde firmamız şahsen adresinize taşımalık araçlarını oluşturmaktadır. Hem taşıma süreci üstelik eşyaların yineleme teslim sürecinde taşımalık hizmetleri firmamız yönünden karşılanmaktadır.

Eşyaların nakliyesi esnasında bütün eşyalar hassaslıkla araca yüklenmektedir. Sökülmesi gereken eşyalar sökülerek ve paketlenerek depolara taşınmaktadır. Yine tıpkı şekilde eşyalar teslim edilirken de taşımalık şahsen firmamız yönünden gerçekleştirilir ve adreslerinize kadar getirilerek evinize taşınabilir. Tüm bu hizmetler nesne depolama hizmeti kapsamında verilmektedir. Ekstra bir gider olarak faturaya yansıtılmamaktadır. Tüm eşyalar elverişli fiyatlarla taşımalık dahil olarak güvenilir şekilde depolanmaktadır.

4) Kiralık Eşya Deposu Fiyatları Her Firmada Neden Değişiktir?

Depolama Hizmeti

Eşyaların depolanması büyük bir sektör olarak ön plana çıkıyor. Bu sektörden kazanç elde etmek talip kurumsal firmalar olduğu gibi maalesef pekçok korsan firma dahi bulunmaktadır. Bu korsan firmalar piyasadaki fiyatların altında fiyatlarla insanlara hizmet vermeyi vaat ediyorlar.

Fakat bu firmaların depolama koşulları, taşımalık hizmetleri, sigorta işlemleri ve başka pekçok kalemi noksan yahut yoktur. Eşyaların başına gelen rastgele bir zarar halinde müşteriler büyük zayiat vermektedir. Sigorta anlaşması olmadığı için de zararlar karşılanmamaktadır. İş anlaşmasında elverişli fiyata hizmet aldığını düşünen insanlar maalesef daha büyük bedeller ödemektedir.

Kurumsal firmalar depolama hizmetini profesyonel şekilde sağladığı için fiyatlar ona göre belirlenmektedir. Korsan firmalara göre yüksek nitelikte hizmet verildiği için de fiyatlar değişiklik göstermektedir.

5) Evden Eve Depolama Alanında Eşya Ambalajlaması Yapıyor musunuz?

Ev Depolama Ücreti

Eşya depolama hizmetinde eşyaların zarar görmemesi en büyük önceliktir. Firma olarak bu mevzuya epey ehemmiyet vermekteyiz. Eşyaların nakliyesi ve depolanması esnasında eşyalara rastgele bir zarar gelmemesi için bütün eşyalar nitelikli ambalajlarla korunmaktadır. Her nesne özenle ambalajlandıktan sonra taşımalık araçlarına yüklenir.

Araçlara yüklenen eşyalar depolara dahi gene ambalajlarla yerleştirilir. Bu ambalajlar terleme ve çürüme yapmadığı için eşyalarınız uzun zamanlı olarak koruma edilebilmektedir. Ayrıca rastgele bir çizilme ve ezilme haliyle karşılaşılmamaktadır. Eşyaları ambalajlama hizmeti ilave bir gider olarak faturaya yansıtılmaz. Bu prosedür koruma kapsamında evden eve depolama hizmeti esnasında firmamız yönünden para ödemeden sağlanmaktadır. Ambalaj için sarfedilen nitelikli mamüller yardımıyla eşyalarınız güvenilir şekilde depolanmaktadır.

    Bizlere ayrıca Dünya’nın en büyük arama motoru Google üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz GSM numaramız 0533 266 63 73 aracılığı ile 7/24 saat taleplerinizi iletebilirsiniz.