Bizlere ayrıca Dünya’nın en büyük arama motoru Google üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz GSM numaramız 0533 266 63 73 aracılığı ile 7/24 saat taleplerinizi iletebilirsiniz. Hemen bizleri arayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat İstanbul Etki Nakliyat

Etki Nakliyat olarak evden eve taşımacılık ve ev eşya hizmetlerini tam profesyonel olarak veriyoruz. Ev taşıma ile birlikte nesne depolama hizmetimiz de sahip olunan. Temizlik ve hijyen kurallarına uygun bir taşımalık hizmeti ile Ekonomik Nakliyat fiyatları sunan Etki Nakliyat içinizi ferahlatacak çözümler sunuyor. Türkiye’nin en iyi İstanbul evden eve taşımacılık firması olarak size ekonomik fiyatlarda yüksek nitelikli hizmet sunacağımızı güvence ediyoruz. İşimizi hem çok seviyoruz üstelik saygı duyuyoruz. Eşya taşımaya başladığımız yıllardaki ev eşyaları günümüzde antik kıymeti görmeye başladı. Hem çağımızın getirdiği ev ürünleri üstelik geçmişte sarfedilen eşyaların taşınması ve kurulması için büyük deneyim ve teknik birikim sahibiz. Bizim için eşyalarınızın hasarsız taşınması yeterli değil.

Bununla birlikte temizlik kuralların elverişli olarak taşınması ve tam kurulum yapılarak teslim edilmesi önemlidir. Hasar vermeden taşıma en birincil görevlerimizden biri. Fakat bilhassa pandemi döneminde de anladık ki taşımada hıfzıssıhha de epey önemlidir. Covit-19 pandemi sürecinde çalışanlarımızın tamamı her kodları ile takip edilmekte ve günlük birebir takipleri de uygulanmaktadır. Çalışırken eldiven, tek seferlik tulum ve bol maskelerimizle epey titiz olarak hizmet veriyoruz.

Dikkat!! Sektörün en iyisi olmanın kendi ile birlikte getirdiği birtakım durumların başında dahi TAKLİT edilmek geliyor. Firmamız bizimle alakası olmayan şahıslar yönünden taklit ediliyor. Bu sebeple yalnızca EtkiNakliyat.com adresinden bize ulaşınız. com uzantısı olmayan siteler bize ilişkin değildir.

Ev Taşıma Firması

Ev taşıma ve taşımacılık şirketleri arasındaki liderliğimiz devam etmekte. Eşyalarınızı taşıttıktan sonra rastgele bir işçilik ve ustalığa gereksiniminiz yok. Biz evinizi aldığımız gibi kuruyoruz. Marangoz, elektrik ve tesisatçılarımız ile tam manası ile profesyonel bir kurulum yapıyoruz. Mobilya montaj ekibimizle nakliye personellerimizin tamamı sertifika sahibi ve işinin ehli olarak taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Mobilyalarınızın sökümü ve yineleme kurulumu için sertifikalı marangozlarımız sahip olunan. Beyaz nesne ve avizelerin kurulumu için de elektrikçi ve tesisatçımız sahip olunan.

Evden Eve Taşımacılık
Evden Eve Nakliye

Evinizde teknik olarak kurulması ve sökülmesi gereken tüm ihtiyacınızı karşılayabilecek personellerimiz var. Ön keşif sırasında eşyalarınızın ve teknik ihtiyacınızın listesi çıkarılır. Gerekli hallerde ekiplerimize teknik ekipler dahil edebiliyoruz. Tam profesyonel hizmete karşın taşımacılık fiyatları bakımından dahi ekonomik olan bir firmayız. İndirimli fiyatlarımızdan faydalanabilmek için bizi her daim arayabilirsiniz.

Ev Eşya Taşımacılığı 2021

 

    Bizlere ayrıca Dünya’nın en büyük arama motoru Google üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz GSM numaramız 0533 266 63 73 aracılığı ile 7/24 saat taleplerinizi iletebilirsiniz. Hemen bizleri arayabilirsiniz.