%100 Müşteri Memnuniyeti ile Güvenli Ev ve Eşya Taşımacılığı ETKİ NAKLİYAT

Biz Kimiz?

ETKİ NAKLİYAT & Türkiye’nin her yerine evden eve taşımacılık çözümleri.

25 yıllık sektör tecrübemiz ile sizlere %100 müşteri odaklı olarak ev eşya taşımacılığı çözümleri sunuyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ile Evden eve nakiyat taleplerinizde sizlere üst düzey kalitede taşınma hizmetleri sağlamak.

Yenilikçi hizmetlerimiz ile ETKİ NAKLİYAT olarak sizlere güvenli taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Ekibimiz 25 yıllık deneyimi, genç dinamik kadrosu ve profesyonel ekipmanlarımızla gerçekleştirmekte. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yasal sözleşmeli ve sigortalı nakliyat için bizler sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

ETKİ NAKLİYAT; Vizyonumuz ve hedeflerimizle her zaman kaliteli ve güvenli hizmet vermekye devam etmek istiyoruz.

  • Müşterilerimiz için %100 Mutlu bir nakliye garanti etmek.
  • Müşterilerimiz ile hizmet veren ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir nakliye çözümü sunmak.
  • Yeni teknoloji ürünleri ve çğın gelişen yenilikleri ile sektörde önce ve lider olmak.
  • Müşterilerimiz ile ürekli çalışacak, bizleri gönül rahalığı ile tavsiye edecekleri nakliye süreçleri gerçekleştirmek.
  • Esnek taşıma politikası ile sadece ihtiyaç duyulan hizmetleri en uygun fiyalarla sürdürebilmek.
Misyonumuz

ETKİ NAKLİYAT; Misyonumuz ile Türkiye genelinde sağladığımız 25 yıllık taşımacılık tecrübesini en üst seviyede memnuniyete dönüştürmek ve sürdürmek miyonumuz.

  • Dinamik genç ve daimi ekibimizle ihtiyacınız olan taşınmayı sizlere %100 müşteri memnuniyeti amacı ile gerçekleştirmek.
  • Ülkemize ve sektörümüze katma değer sağlamak.
  • Mevcut hizmetlerimizi gelişen teknoloji ve yeniliklere adapte ederek tüm müşterilerimizin hizmetine sunmak.
  • Yenilikçi bir şirket olarak, sektörde olmayan en yeni hizmetleri sizlere kazandırmak.
  • Kaliteli hizmetimizden ödün vermeden müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmek.

NAKLİYAT FİRMASI HİZMETLERİ

ETKİ NAKLİYAT günümüzde en yeni teknolojik araçlara sahip, klasik eski taşımacılık anlayışının dışında hizmet vermektedir. Profesyonel nakliyat hizmetlerimizle evinizi ve eşyalarınızı titizlikle yeni adresine ulaştırıyoruz.

2021
Profesyonel Taşımacılık

Yetkisiz taşıma firmaları tarafından gerçekleştirilmeye çalışan nakliyelerde hasarlar, teslimat sıkıntıları ve bir çok olumsuz soruna neden olmakta. ETKİ NAKLİYAT olarak işimizi yasal sözleşme, profesynel ekip ve ekipmanlar ile karşılaşılacak tüm olumsuzla karşı sigortalı nakliye çözümleri sağlıyoruz. Ekibimiz sizlere yeni evinizde bir önceki yaşam alanınızı aratmayacak rahatlıkta eksiksiz bir nakliye sağlamakta.

2020
ARAÇLARIMIZ

ETKİ NAKLİYAT; yeni filosundaki araçları ile küçük ev taşıma, büyük ve villa taşıma kapasitesine sahip, öz mal araçları ile İstanbul başta olmak üzere, Türkiye genelinde asansörlü ve sözleşmeli nakliye hizmetleri sunmakta. Kendi araçları ile parsiyel ve komple nakliye için her geçen gün ekipmanları ve yeni araçlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

2019
EKİBİMİZ

EKİBİMİZ; 25 yıllık deneyim ile evden eve sektöründe, genç ve dinmik bir soluk getiren ETKİ NAKLİYAT, uzman kadrosuyla hizmet vermekte. Paketleme, Nakliye personelleri, Depocuları, Uzun yol Nakliye şöförleri, Mobilya ve Elektrikçi ustaları ile taşınmada ihtiyaç duyulacak kadrosu ile profesyonel nakliye çözümleri sağlıyor.