Moda Nakliyat; İstanbul Anadolu yakası Kadıköy semtlerinden Moda; ev eşya taşımacılığı talepleriniz için sigortalı ve sözleşmeli olarak nakliye çözümleri ile ETKİ NAKLİYAT tarafından kurulum ve montaj dahil olarak gerçekleştirilmektedir. Kadıköy Moda taşımacılık şirketi arayışlarınızda; 25 yıllık sektör deneyimi ile Kadıköy Göztepe’de faaliyet gösteren ETKİ NAKLİYAT tüm taşımacılık işlemleriniz için sizlere en uygın fiyat ile profesyonel nakliyat çözümleri sunmaktadır.

MODA EVDEN EVE NAKLİYAT

Moda evden eve taşımacılık firması olarak ETKİ NAKLİYAT ihtiyacınız olan ev ve eşya taşıma hizmetlerini, resmi sözleşmeli, nakliye sigortası ile uzman ekip ve araçları ile güvenle gerçekleştirmektedir. Moda asansörlü nakliyat, Moda eşya depolama ve Moda parça eşya nakliyat başta olmak üzere tüm ihtiyacınız olan taşınma işlemlerinde sizlere en uygun profesyonel çözümler sunuyoruz. Evinizin yerinden yeni adresine kurulum ve montajı dahil full kapıdan kapıya kapsamı ile ek hizmetlerimiz ve çözümlerimizle gerçekleştiriyoruz. 1+0 stüdyo daire taşıma, 1+1 ev taşıma, 2+1 ev taşıma, 3+1 ev eşya taşıma, 4+1 ev taşıma ve villa taşıma gibi hacimlerine göre eviniz ve eşyalarınız güvenle nakliyesi ETKİ NAKLİYAT tarafından sağlanır.

Moda Nakliyat

Kadıköy Moda nakliyat şirketi ETKİ NAKLİYAT, sözleşmeli, sigortalı ve mobilya, elektrik, taşıma personelleri ile evinizin yeni adresinde kurulumun kadar tam kapsamlı nakliye hizmeti veriyor. Firmamız Kadıköy’de bulunması sizlere en ekonomik uyun fiyatlı nakliye hizmeti almanızı sağlayacaktır. Farklı semt ve illerin nakliye ekipleri aradaki farkı sizlere bedel olarak ekleyeceğiniz unutmayın.

Moda Nakliyat
Moda Nakliyat Hizmetleri

MODA EV TAŞIMA FİYATLARI VE MODA NAKLİYE ÜCRETLERİ

2021 yılı nakliye fiyatları Kadıköy Moda nakliyesi içinde oldukça sık talep görmekte. Moda Nakliyat ücretleri evinizin metreküp hacimine, taşınacak kat sayısı, ek hizmetler, paketleme, asansörlü nakliye, eşya depolama vb tüm taşınma detaylarına uyun Moda ev taşıma ücreti için bizlere ulaşabilirsiniz. Kadıköy Göztepe’de yer alan ETKİ NAKLİYAT ekonomik taşınma ücretleri için sizlere ÜCRETİZ KEŞİF hizmeti ile tüm detayları ile nakliye planı hazırlamakta. Böylece süpriz fiyatlar, ek talepler vb hiç bir ücrete ihtiyaç duymadan resmi sözleşmemizne anlaşılan ücretlerden hizmet detayları sigorta güvencei ile sağlanır.

    Bizlere ayrıca Dünya’nın en büyük arama motoru Google üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz GSM numaramız 0533 266 63 73 aracılığı ile 7/24 saat taleplerinizi iletebilirsiniz.