SİZLERDEN GELEN SORULAR

Nakliyat öncesi merak edilen sorular

Ücretsiz Keşif için Rezervasyon Nasıl Yaparım?

Günün dilediğiniz saatine online olarak ücretsiz keşif ve nakliye taleplerinizi bizlere sitemiz üzerinden ulaştırabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içerisinde 0533 266 63 73 destek hattımızdan dilediğiniz tarih için ücretsiz keşif ve evden eve taleplerinizi ulaştırabilirsiniz.

En Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en iyi nakliyat firması olarak ETKİ NAKLİYAT sizlere en uygun fiyatlı ev taşıma ve eşya nakliyesi konusunda çözümler sunmakta. Standart kalitede, sözleşmeli, sigortalı ve asansörlü nakliye seçeneklerimiz dışında, eşya paketleme ve montaj hizmetlerimiz dışında taleplerinizle ev eşya taşıma maliyetlerinizi daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebiliriniz. Daha detaylı bilgi ve talepleriniz için bizlere 0533 266 63 73 hattımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Nakliye Ekspertizi Nedir?

Nakliye Ekspertizi evden eve taşınma öncesi nakliye firması tarafından doğru taşınma belirlenmesi için yapılması zorunlu olan bir keşiftir. Özellikle ihtiyaç duyulacak hizmetler, ek araç gereçler, görevlendirilecek personel ve taşınma fiyatının netleşmesi için önemlidir. İstediğiniz güvenli ev taşıma için mutlaka keşif yapılmasını talep etmelisiniz. ETKİ NAKLİYAT ücretsiz keşif ile en uygun taşınma hizmeti için sizlere her zaman bir telefon kadar yakın!

Nakliye süreci nasıl işliyor?

ETKİ NAKLİYAT olarak sizlerle yasal nakliye sözleşmesi ile yapılacak hizmetler ve tüm şartlarda karşılıklı olarak karar veriyoruz. Daha sonra plananlan gün ve saatte ekibimiz, taşınmanız için gereken araç ve gereçler ile nakliye işlemine hazır olarak iş başına geçer. Bu sürede evinizdeki ürünler tesbiti ile hasarlı ve çalışmayan ürünler belirlenerek işlem nakliye öncesi tutanak altına alınır. Mobilyaların ve beyaz eşyaların paketlenmesi, tüm ev eşyalarının paketlenmesi ve nakliyesi sonrası teslim alınan eşya listesi sizlere bildirilir. Yeni adresinizde ise tüm ürünler eski evinizdeki plana göre odalara yerleştirilir. Mobilya ve eşyalarınız kurulum dahil bir hizmette evinizde kurulur. Tüm eşyaların teslimatı sonrası sizlere işlem sonu yazılı bir bildirimle tebliğ edilir. Güvenli nakliye tamamlanır.

Taşınma Tarihim Değişti Ne Yapmalıyım?

ETKİ NAKLİYAT sizlere taşınma öncesi hazırlanan sözleşme içerisinde yer alan özel durum ve tarih değişikliği maddelerinde firmamıza 3 iş günü önceden bildirimde bulunmanız gerekmekte. Bu süre içerisinde haber verilmesi sonrasında nakliye tarihi yeni belirleyeceğiniz gün ve saate göre değiştirilmekte.

Nakliye Aracına Almadığınız Eşya Var mı?

Nakliyat öncesi yapılan ekspertiz aşamasında evinizde taşınması gerçekleştirilemeyecek eşyalarını bildirilmekte. Genel olarak kıymetli ev eşyalarınız, ziynet eşyalarınız, evcil hayvanlarınız, yanıcı ve patlayıcı maddeler, kafes içerisinde olamayan bitkiler gibi çeşitli ürünler nakliye araçlarımızda taşınmamaktadır.

Nakliyeciler Arasında Neden Fiyat Farklı?

Nakliye sektöründe farklı fiyat politikası sadece korsan çalışan, hizmet kalitesi bulunmayan firmalar tarafından sunulmakta. ETKİ NAKLİYAT kurumsal ve taşımacılık sektöründe 25 yıllık deneyimle uzman ekibi, araçları ve kullanılan ekipmanları ile sektörün en değerli firmalarından biridir. Diğer firmalarda uygulanan kalitesiz hizmet, eksik eleman, araç gereçlerin yetersizliği ve farklı komisyonlarla iş devri gibi piyasa müşteri maduriyetine neden olan fiyatlardan uzak durmanızı öneriyor. Mevcut çalışmanın ekip ve kullanılacak malzemenin, şehirler arası mesafenin net olarak fiyatları bellidir. Uygulancak tarife fiyat farklılığı neden olacak kadar fazla değildir. Firmamız sizlere en doğru fiyatlandırma için ücretsiz keşif ile sigortalı, sözleşmeli nakliye fiyat teklifi iletmekte.

Paketleme Hizmeti Dahil Mi?

Taşınma işlemi öncesi teklif ve keşif aşamasında talebinize göre eşyaların paketlemesini sizler yapabilirsiniz. Bu durumda daha ekonomik bir taşınma olsa da eşyaların sigortalı ve güvenli taşınması risk altında olcaktır. Kullanılacak ekipmanların yetersizliği eşyaların kırılma risklerini artıracaktır. Firmamız tarafından yapılacak paketleme işleminde, eşyalarınız sigortalı olarak ve gerekli tüm paketleme ekipmanları kullanılarak uzman personellerimizce gerçekleştirilmekte.

Nakliye Asansörü Kullanılacak Mı?

ETKİ NAKLİYAT, eşyaların yerinde keşfi aşamasında sizlere kullanılması gereken araçlar içerisinde yük ve taşıma asansörü ile nakliye önerecektir. Özel talebiniz dışında kullanılması gereken nakliye ihtiyaçlarında firmamız asansörlü nakliyat hizmeti sunacaktır. Eşyalarınız güvenle bina dışından evinize kolaylıkla taşınacak veya indirilecek. Sizlerede risksiz güvenir nakliyenin keyfi kalacak.

DESTEK

Sorularınız için bizlere 0533 266 63 73 Destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Whatsapp Destek

TEKLİF AL

Talepleriniz ve sorularınız bizlere aşağıdaki link üzerinden mesaj iletebilirsiniz.
Talep Gönder